16-03-18

bekermatchen

 info deelname nieuwe ploeg?weekcompetitie

seizoen 2018-2019 ZAALVOETBAL

stuur mail naar  fa003345@skynet.be

  ( wedstrijden sporthal Haaltert- Denderhoutem

en sporthal Ninove  )          

 

beker  poulewedstrijden

 

 

Klassement beker A

Gsp

Gew

Gel

Verl

+

 

-

saldo

Ptn

1

REAL ESPINOSA

3

3

0

 0

32

 

 25


 9

2

AMOEDERISEENTOFFE

3

2

0

1

 29

 

20

 9

 6

2

VICTORY STARS

3

1

 0

 

18

 

22

-4


4

THE BLUE PANTHERS

3

 0

 0

3

21

 

 33

-12


 

Klassement beker B

Gsp

Gew

Gel

Verl

+

 

-

saldo

Ptn

 1

DEN TWELFDE MAN

3

3

27

 

3

24

 9

2

ZVC MONTINI

 3

 2

1

17

 

20

-3

 6

3

JOGA BONITO

3

1

2

21

 

 15

 6

 3

4

SK ATOM

 3

 0

 0

 3

10 

 

37

-27

 0

 

Klassement beker C

Gsp

Gew

Gel

Verl

+

 

-

saldo

Ptn

1

OCTOPUSSYS

 3

2

0

 1

26

 

 11

15


2

TOOGHANGERS

 3

2

 0

 1

20

 

 14

6

 6

3

MAASKANTJE

3

  2

0

1

21

 

19

 2

 6

4

INFERNO ATOM

3

0

0

 3

9

 

 32

-23

0

 

Klassement beker D

Gsp

Gew

Gel

Verl

+

 

-

saldo

Ptn

1

ZVC  ZOKOALE

 3

3

 0

0

30

 

  4

26

9

2

ZVC DESPORTIVO

 3

 2

0

1

35

 

11

 24

 6

2

ZVC  NAPOLI

 3

 1

 0

2

 17

 

32

 -15


4

DYNAMO HERNE

3

 0

0

3

 12

 

 47

-35

0

 

Klassement beker E

Gsp

Gew

Gel

Verl

+

 

-

saldo

Ptn

1

TUUVENEIRS

2

2

0

0

17

 

 3

14

6

2

TREJENBOYS

2

1

0

 1

13

 

7

6

 3

3

PLESJTEREMIN

2

0

 0

2

0

 

 20

-20

 0

 

DESPORTIVO-NAPOLI--12-6-----------------------------

REAL ESPINOSA-AMOEDERISEENTOFFE-9-7----

 JOGA BONITO-TWELFDE MAN--3-4-----------------

 OCTOPUSSYS-TOOGHANGERS-3-4------------------

 MONTINI-SK ATOM---11-5----------------------------------

MAASKANTJE-INFERNO ATOM--7-5---------------

 DYNAMO HERNE-ZOKOALE--1-16-----------------------

 VICTORY STARS-BLUE PANTHERS-6-4-----------

 

VICTORY STARS-AMOEDERISEENTOFFE-3-8--

 MONTINI-TWELFDE MAN---0-10---------------------

 OCTOPUSSYS-INFERNO ATOM-15-4----------------

MAASKANTJE-TOOGHANGERS-11-6---------------

PLESJTEREMIN-TUUVENEIRS-0-10----------------------------------------

JOGA BONITO-SK ATOM--13-5-----------------------

 REAL ESPINOSA-BLUE PANTHERS-13-9-----------

 ZOKOALE-NAPOLI---10-0---------------------

11:59 Gepost door webm | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.